Awesome!
I just placed my second order using Jet. This time, I needed diapers. Gathered my items (lunch snacks, canned goods, and diapers) and the savings took my diapers down to 18 dollars for a Jumbo box! WAY cheaper than going to the store and purchasing them!
Bclouser about
Jet: Shopping Made Easier, v1.20.3